Starostwo Powiatowe w Limanowej

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w Krakowie

zapraszają

przedstawicieli samorządów gminnych Powiatu Limanowskiego

na warsztaty nt. odnawialnych źródeł energii (OZE) realizowane w ramach projektu „Zielony telefon”

28 kwietnia 2011 r.

o godz. 900

Celem warsztatów jest zapoznanie się z zaletami i zagrożeniami stojącymi za różnymi sposobami pozyskiwania energii, omówienie dostępnych technologii  OZE, omówienie bieżącej sytuacji prawnej dotyczącej OZE oraz przeprowadzenie debaty lokalnej dotyczącej konkretnego problemu.

Przebieg konferencji:

900     Instalacja pakietu demonstracyjnego

930     Pokaz multimedialny -  Aktywne metody edukacji ekologicznej.

1030   Pokaz multimedialny – część ogólna dotycząca OZE, omówienie poszczególnych metod pozyskiwania energii odnawialnej, teoretyczne omówienie pakietu demonstracyjnego

1200   Obiad

1300   Pokaz demonstracyjny i multimedialny - praktyczne omówienie pakietu demonstracyjnego, zasad działania poszczególnych elementów itp

1400   Pokaz multimedialny – status prawnych regulacji w zakresie OZE.

1500   Zakończenie

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego do dnia 21.04.2011 r. należy zgłosić udział pod nr tel. 18 3337 877 lub 18 3337 856 podając imię, nazwisko i jednostkę samorządu terytorialnego.

Konferencja odbędzie się w budynku A Starostwa Powiatowego w Limanowej (sala nr 201)

Osoba prowadząca sprawę: Piotr Ociepka, tel. 18 3337 877, pce@powiat.limanowa.pl, p.227

Serdecznie Zapraszamy!

Imprezy pod patronatem Starosty