WIADOMOŚCI - Edukacjawróć do listy wiadomości

Uczniowie z ZSTI pomagają chorym dzieciom

Wtorek, 13 Luty 2018

Uczniowie klasy 1 TB z ZSTI w Mszanie Dolnej przygotowali kartki walentynkowe i we współpracy ze Stowarzyszeniem KOLIBER wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi.

Uczniowie klasy 1 TB pod kierunkiem wychowawczyni Iwony Rusnak i Elżbiety Sowy przygotowali około 50 ręcznie wykonanych kartek  walentynkowych z życzeniami na kiermasz, z którego dochód ma być przeznaczony na wsparcie finansowe chorych dzieci. Stowarzyszenie KOLIBER ma  na celu pomoc dzieciom leczonym z powodu chorób nowotworowych, a także pomoc finansową i rzeczową dla oddziałów  Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Krakowie, w których leczone są dzieci z chorobami nowotworowymi.


Przyszli budowlańcy planują odwiedziny dzieci na oddziale onkologicznym w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, a także udział w innych imprezach charytatywnych w celu propagowania idei stowarzyszenia i zbierania funduszy. Z niecierpliwością czekają także na wizytę prezes Stowarzyszenia Danuty Gilarskiej w ZSTI.

 

 

Źródło: ZSTI Mszana Dolna

Autor : K.Syjud/ WPPiP
Wyświetleń : 71
Tagi :