WIADOMOŚCI - Edukacjawróć do listy wiadomości

Ferie 2018 – sprawdź co, gdzie i kiedy

Poniedziałek, 12 Luty 2018

Ostatnie pięć województw rozpoczęło ferie zimowe. Wśród wypoczywających znajdują się również uczniowie ze szkół z terenu powiatu limanowskiego. Mamy nadzieję, że w tym wolnym czasie pogoda pozwoli dzieciom i młodzieży na zimowe szaleństwa na śniegu, jednak aby nieco te szaleństwa urozmaicić proponujemy listę ciekawych spotkań i wydarzeń, które odbędą się w poszczególnych gminach w Powiecie Limanowskim.

Zapraszamy wszystkich miłośników pływania i zabaw w wodzie do wspólnego spędzania wolnego czasu na Pływalni Limanowskiej. Już od 19 do 25 lutego będzie dostępny WODNY TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE!!!

Jak co roku, na Pływalni odbędą się gry i zabawy na torze oraz dodatkowe atrakcje – o których już wkrótce będziemy Was informować.

Dodatkowo poszczególne gminy z terenu powiatu limanowskiego przygotowały dla dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych w dniach od 12 do 25 lutego 2018 roku ciekawe spotkania, zabawy i pomysły na spędzenie ferii. Już teraz sprawdź co, gdzie i kiedy - więcej informacji po kliknięciu w zamieszczone poniżej linki.

(LINK)_miasto Limanowa

(LINK)_mok Mszana Dolna