WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Zebranie sprawozdawcze OSP Piekiełko i Zawadka

Wtorek, 06 Luty 2018

Jak co roku strażacy z OSP Piekiełko i OSP Zawadka spotkali się podczas walnego zebrania sprawozdawczego w celu dokonania oceny realizacji zadań za rok 2017 oraz ustalenia planu pracy na obecny 2018 rok.

4 lutego w Szkole Podstawowej w Piekiełku i Szkole Podstawowej w Zawadce, odbyło się coroczne walne zebranie sprawozdawcze druhów strażaków z jednostek OSP Piekiełko i OSP Zawadka.

W spotkaniu uczestniczyli strażacy ochotnicy w/w miejscowości, swoją obecnością uczestników zaszczycili również:  wójt gminy Tymbark Paweł Ptaszek, przewodnicząca Rady Gminy Tymbark Zofia Jeż, prezes zarządu oddziału powiatowego ZOSP RP druh Grzegorz Janczy, komendant powiatowy PSP w Limanowej  bryg. Janusz Kurzeja, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej mł. bryg. Tomasz Pawlik, prezes zarządu oddziału gminnego ZOSP RP druh Stanisław Przybylski, komendant gminny strażaków druh Zbigniew Kaptur.


Prezesi OSP po przywitaniu gości i strażaków, przeszli do podsumowania zadań za rok 2017, a następnie przyjęli plan pracy Ochotniczej Straży Pożarnej na rok 2018. Dodatkowo druhowie udzielili absolutorium zarządom jednostek OSP w Piekiełku i Zawadce. W Tymbarku zebranie strażaków zaplanowano  4 marca br. w remizie  OSP Tymbark.

Oprac. na podst. informacji - Gmina Tymbark

Autor : K.Syjud/ WPPiP
Wyświetleń : 23
Tagi :