WIADOMOŚCI - Informacjewróć do listy wiadomości

Doceń zimowe atrakcje Powiatu Limanowskiego - głosowanie

Wtorek, 06 Luty 2018

W Powiecie Limanowskim nie brakuje atrakcji dla miłośników białego szaleństwa. Nasz region oferuje zimową aktywność na trasach biegowych w Zalesiu – Mogielica czy jazdę narciarską na pięciu stacjach naszego powiatu: Kasinie Wielkiej, Koninkach, Laskowej, Limanowej oraz na Lubomierzu. Już dziś warto docenić te miejsca i oddać na nie głos w XV plebiscycie Gazety Krakowskiej na Najlepszą Stację Narciarska Małopolski oraz Najlepsze Trasy Biegowe Małopolski.

Swoich kandydatów można wspierać na stronie internetowej Gazety Krakowskiej lub drogą SMS-ową do dnia 26 lutego do godz. 19.59.59. W głosowaniu biorą udział duże (co najmniej dwa krzesełka) i małe stacje narciarskie, a także trasy biegowe rekomendowane przez Małopolską Organizację Turystyczną. Na Państwa głosy liczą również szkoły narciarskie i instruktorzy, a także gospodarze tras narciarskich dla biegaczy – informuje Małopolska Organizacja Turystyczna.


Jak głosować?
Głosować można w pięciu kategoriach zamieszczonych na stronie internetowej Gazety Krakowskiej :
DUŻA STACJA NARCIARSKA
MAŁA STACJA NARCIARSKA
SZKOŁA NARCIASRKA
INSTRUKTOR NARCIARSTWA
TRASA BIEGOWA

Na swoich faworytów można oddać dowolną ilość głosów w treści wpisując np. na dużą stację narciarską w treści SMS-a wpisujemy STACJAD., a po kropce numer stacji narciarskiej. I tak w każdej kategorii… Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.

 Zagłosuj na trasy biegowe w Powiecie Limanowskim:

Trasa Biegowa Mogielica SMS o treści -STACJATR.2 pod numer 72355

Trasa Biegowa Zalesie SMS o treści -STACJATR.18 pod numer 72355

lub pod tym samym numerem oddaj głos na stacje narciarskie znajdujące się na terenie powiatu:

Stacja Narciarska Laskowa Ski – SMS o treści STACJA.11
Limanowa Ski – SMS o treści: STACJA.14
Ski Lubomierz – SMS o treści: STACJA.13
Stacja Narciarska Koninki – SMS o treści: STACJA.16
Stacja Narciarska Kasina – Ski – SMS o treści: STACJA.24

W plebiscycie zwyciężą te ośrodki – w każdej z kategorii – na które zostanie oddane najwięcej głosów Czytelników i członków Kapituły Plebiscytu. Drugie i trzecie miejsce w każdej z kategorii oznacza zdobycie prestiżowego wyróżnienia.


Tradycyjnie organizatorami konkursu są „Gazeta Krakowska” i samorząd województwa małopolskiego, przy współpracy Małopolskiej Organizacji Turystycznej i Radia Kraków. Patronat honorowy nad konkursem objął Jacek Krupa, marszałek Małopolski.


Więcej informacjitutaj_


A Ty jak uważasz, które atrakcje powiatu limanowskiego zasługują na tytuł Najlepszych w Małopolsce? – podziel się swoją opinią i już dziś wyślij SMS !

 

Autor : K.Syjud/ WPPiP
Wyświetleń : 99
Tagi :