WIADOMOŚCI - Edukacjawróć do listy wiadomości

Rusza kolejna edycja Konkursu Prozdrowotnego

Poniedziałek, 05 Luty 2018

Rusza kolejna, XI edycja Konkursu „Zdrowie to Twój Skarb”. W tym roku tematem przewodnim jest hasło „Aktywnie znaczy zdrowo”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu limanowskiego. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Jana Puchały Starosty Limanowskiego.

W obecnej edycji młodzież gimnazjalną zapraszamy do udziału w konkursie prac plastycznych w formie plakatu na temat „Aktywnie znaczy zdrowo”. Natomiast młodzież ponadgimnazjalną zapraszamy do udziału w teście obejmującym wiadomości dotyczące budowy i funkcjonowania układów ruchu, pokarmowego i krwionośnego opracowanym przez Oświatę Zdrowotną i Promocję Zdrowia PSSE  w Limanowej.

Szkoły gimnazjalne, które zadeklarują udział swoich uczniów w konkursie, prosimy o przesłanie prac plastycznych wraz z kartą zgłoszenia na adres organizatora konkursu do dnia 15 marca 2018r, szkoły ponadgimnazjalne mogą zgłaszać uczestników do 23 marca 2018r.

Finał konkursu odbędzie się 10 kwietnia 2018 r. w budynku B naszej szkoły.

Prace konkursowe oceni Jury powołane przez Organizatora. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe, a wszystkie szkoły biorące udział w konkursie dyplomy.
Koordynator konkursu - Danuta Rosiek

Szczegółowy regulamin konkursu, zagadnienia i literatura oraz formularz zgłoszenia znajdują się poniżej do pobrania:
KP 2018 FORMULARZ ZGŁOSZENIA – Liceum
KP2018 FORMULARZ ZGŁOSZENIA – gimnazjum
KP2018 REGULAMIN 2018- liceum
KP2018 REGULAMIN gimnazjum 2018
KP2018 Hasło konkursu
KP2018 Zagadnienia i literatura

Więcej informacji na stronie: https://www.zsnr1.limanowa.pl/2018/01/rusza-kolejna-edycja-konkursu-prozdrowotnego/

Źródło: ZS nr 1 Limanowa

Autor : K.Syjud/ WPPiP