WIADOMOŚCI - Edukacjawróć do listy wiadomości

Drugi etap III edycji Zawodowy GPS zakończony

Poniedziałek, 05 Luty 2018

Drugi etap III edycji konkursu Zawodowy GPS już za nami. 30 stycznia br., zwycięzcy pierwszego etapu (74 uczniów) zmierzyli się z testem składającym się z 20 pytań z zakresu branży hotelarskiej, ekonomicznej, handlowej, gastronomicznej, budowlanej, geodezyjnej i weterynaryjnej. Uczestnicy mieli godzinę na rozwiązanie przygotowanych zadań.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej ZS nr 1 w Limanowej. Najlepsi z najlepszych spotkają się ponownie 6 marca br., podczas Finałowej Gali Konkursowej – informują opiekunowie konkursu.

Konkurs organizowany jest po raz trzeci przez ZS nr 1 w Limanowej. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Starosta Limanowski Jan Puchała. Cel konkursu to rozbudzanie zainteresowań wśród uczniów klas trzecich, szkół gimnazjalnych z zakresu: geodezji, budownictwa, gastronomii, hotelarstwa, ekonomii oraz zoologii i weterynarii.

Gratuluje uczniom, udziału w konkursie i życzę satysfakcjonujących wyników oraz zwycięstwa najlepszych. Dzięki takim wydarzeniom uczniowie mają możliwość odkrywania swoich predyspozycji zawodowych, a co za tym idzie podejmowania pomyślnych decyzji w wyborze szkół ponadgizmazjalnych. Dziękuję organizatorom, że poświęcacie czas, aby kształcić młodzież i za to, że dzięki takim pomysłom stwarzacie uczniom warunki do dobrej rywalizacji i wykazania się umiejętnościami mówi Starosta Limanowski Jan Puchała
 


Zdjęcia: ZS nr 1 w Limanowej


Autor : K.Syjud/WPPiP
Wyświetleń : 92
Tagi :