WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Zdarzenia na drogach Powiatu Limanowskiego

Poniedziałek, 05 Luty 2018

Sprawozdanie z wydarzeń zaistniałych na terenie Powiatu Limanowskiego w dniu 04.02.2018 oraz w dniu 05.02.2018 r. od 6.00 do 5.59, przekazane przez KPP Limanowa

Limanowa ul. Jana Pawła II   opis zdarzenia: N/n kierujący n/n pojazdem wykonując manewr cofania nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Volkswagen Sharan o nr rej. KLI... wł. Marka Ś doprowadzając do jego uszkodzenia. Sporządzono Notatkę Urzędową.


Pisarzowa opis zdarzenia: Kierujący pojazdem marki Renault Megane nr rej . KBR... Paweł W... na łuku drogi gminnej w lewo nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Sprawca kolizji ukarano MKK, sporządzono notatkę oraz zatrzymano dowód rej. pojazdu.
Jodłownik opis zdarzenia: Kierująca pojazdem marki Opel Meriva o nr rej. KLI..... Aldona J. w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych, na łuku drogi w lewo utraciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechała z drogi a następnie uderzyła w drzewo.
 

 

Źródło: KPP Limanowa
 

Autor : K.Syjud/ WPPiP
Wyświetleń : 26
Tagi :