WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Miniony weekend na drogach powiatu limanowskiego

Poniedziałek, 22 Styczeń 2018

Sobota 20 stycznia b.r.:

- o godz. 14.00 w miejscowości Góra Św. Jana 42-letni pieszy wszedł na jezdnie bezpośredni pod jadący pojazd w wyniku czego został uderzony przez prawidłowo poruszający się pojazd marki VW. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi, pieszy został ukarany mandatem.

-o godz. 14:10 w Mszanie Górnej 29-letni kierujący pojazdem marki Mercedes najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki BMW.

- o godz. 15:30 w miejscowości Roztoka 24-letnia kierująca pojazdem marki VW Passat nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem który wypadł z drogi i zatrzymał się na przydrożnej skarpie.

Niedziela 21 stycznia b.r.:

-o godz. 12:10 w laskowej 55-letnia kierująca pojazdem marki Suzuki nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w stojący pojazd marki Volvo.

-o godz. 15:15 w miejscowości Podobin kierująca pojazdem marki Opel Corsa nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu.

-o godz. 16:45 w miejscowości Lubomierz 47-letni kierujący pojazdem marki Subaru nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Fiat.

22 stycznia o godz. 00:50 w miejscowości Kasina Wielka kierujący pojazdem marki Subaru najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Mini Cooper, który następnie uderzył w poprzedzający go pojazd marki Renault. Uczestnicy wszystkich w/wymienionych kolizji  byli trzeźwi, sprawcy ukarani mandatami- informuje mł. asp. Jolanta Mól Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej

Autor : KPP Limanowa/Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości