WIADOMOŚCI - Informacjewróć do listy wiadomości

XXI Dziecięcy Festiwal Kolędowy w Szczawie - zapraszamy!

Czwartek, 11 Styczeń 2018

Okres noworoczny to wiele okazji do wspólnego kolędowania - jedną z nich będzie odbywający się w dniach 20 - 21.01.2018 r. XXI Dziecięcy Festiwal Kolędowy w Szczawie "Kolędować każdy może".

Wydarzenie to, odbywające się już po raz XXI, jest okazją do zapoznania się z bogatą polską tradycją kolędniczą, docenieniem najmłdoszych talentów muzycznych oraz możliwością podtrzymywania lokalnych obrzędów bożonarodzeniowych.

Przegląd współfinansowany jest ze środków powiatu limanowskiego, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Jan Puchała.

Poszczególni uczestnicy, zakwalifikowani do udziału w festiwalu, prezentować będą zarówno kolędy w tradycyjnych jak i własnych aranżacjach muzycznych.

W programie dwudniowego festiwalu, oprócz konkursu uczestników i koncertu laureatów przewidziany jest również występ gościnny Orkiestry Dętej im. Św. Floriana ze Szczawy oraz "Festiwalowa loteria fantowa".

Z pewnością nie zabraknie bożonarodzeniowej atmosfery, tradycyjnych i lubianych kolęd w świetnym wykonaniu oraz atrakcji dla najmłodszych.

 

 

Film promocyjny Festiwalu dostępny pod linkiem: 

https://www.youtube.com/watch?v=tRLiB915Fys#action=share

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

fot. Dziecięcy Festiwal Kolędowy w Szczawie, KSM Szczawa

Autor : E.Czech/Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości
Wyświetleń : 88
Tagi : festiwal kolędowy w szczawie, festiwal szczawa, parafia szczawa, szczawa festiwal kolędowy, powiat limanowski, imprezy powiat limanowski,