WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Pierwszy 5 dan w Limanowej - Shihan Zbigniew Goliński

Środa, 27 Grudzień 2017

W dniach 6-12 grudzień odbyło się Międzynarodowe Seminarium Kyokushin Karate w Kobe (Japonia) podczas którego sensei Zbigniew Goliński przeszedł pomyślnie egzamin na wyższe stopnie mistrzowskie oraz nominację na Branch Chief w organizacji International Karate Organization Nakamura.

Tak! Stało się, mamy 5 DAN w Limanowej, mamy tytuł „Shihan” na naszej limanowskiej ziemi, mamy Branch Chief IKO Nakamura w Polsce. Shihan Zbigniew Goliński. Tytuł „Shihan” oraz miano Branch Chief upoważnia shihana Golińskiego między innymi do reprezentowania IKO Nakamura w Polsce, a także do egzaminowania na stopnie mistrzowskie do 3 dan, komisyjnie do 4 dan.

W czasie pobytu w Kobe wraz z wszystkimi uczestnikami z różnych zakątków świata sensei Goliński wziął udział w kilkunastu sesjach treningowych oraz seminarium sędziowskim, podczas którego zdobył uprawnienia do sędziowania zawodów o randze międzynarodowej. Jednym z punktów tego „międzynarodowego tygodnia” w Kobe była pierwsza edycja IKO International Friendship Karate Championships. W zawodach wzięło udział ponad 1000 zawodników. Jednym z sędziów zawodów był sensei Goliński.Więcej informacji na stronie:


http://www.karate.limanowa.pl/2017/12/5-dan-w-limanowej-shihan-zbigniew-golinski-branch-chief-iko-nakamura-polska/


Serdecznie gratulujemy!


Źródło: Limanowski Klub Kyokushin Karate

 


 

Autor : Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości
Wyświetleń : 30
Tagi : Kyokushin Karate, Klub Kyokushin Karate, karate limanowa, powiat limanowski sport, sport limanowa,