WIADOMOŚCI - Informacjewróć do listy wiadomości

Forum pracowników Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej

Czwartek, 14 Grudzień 2017

W ramach Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Zimowego 2017/2018, które odbędzie się 15 grudnia br., w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbywa się forum pracowników Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej.

 

Spotkanie jest integralną częścią wydarzeń w ramach Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Zimowego 2017/2018, które będzie oficjalną inauguracją białego szaleństwa w tym sezonie.

Pracownicy Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej z Małopolski mają okazję do pogłębienia swojej wiedzy m.in na tematy dotyczące technik nawiązywania kontaktów. Uczestnicy forum mają także możliwość omówienia aktualnych spraw i wyzwań związanych z promocją całego  regionu Małopolski.


W programie forum jest również zwiedzanie Punktu Informacji Turystycznej w Limanowej, Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej w Limanowej oraz Skansenu na Jędrzejówce w Laskowej.


15 grudnia, podczas Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Zimowego 2017/2018, pracownicy MCiT wezmą udział w branżowym seminarium pn. „Małopolska – aktywnie i bezpiecznie zimą”, organizowanym przez Małopolską Organizację Turystyczną


Wszystkich, którzy uwielbiają sporty zimowe i są fanami białego szaleństwa, zapraszamy do uczestnictwa w Ogólnopolskim Otwarciu Sezonu Zimowego 2017/2018, które odbędzie się 15 grudnia br. na stoku Laskowa – Ski. Więcej szczegółów tutaj.
 

Autor : E.Czech/Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości
Wyświetleń : 232
Tagi : ogólnopolskie otwarcie sezonu zimowego laskowa, laskowa ski, wyciąg narciarski laskowa, narty limanowa, powiat limanowski, stok laskowa,