Emil Juszczak z tytułem Mistrza Polski Open SuperEnduro

Środa, 06 Grudzień 2017

W pierwszą sobotę grudnia, w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu w sportach motocyklowych. W spotkaniu koronującym tegoroczne rywalizacje zawodników w tej dyscyplinie uczestniczył także Emil Juszczak zawodnik klubu motorowego BKMF Flow i członek załogi Joniec Team.

W pierwszej części gali  po przywitaniu przybyłych gości oraz Członków Zarządu Głównego PZM uhonorowano zdobywców Pucharu Polski. Emil Juszczak odebrał statuetkę Mistrza Polski  Open Super Enduro 2017.

Organizatorem gali był  Polski Związek Motorowy. Przy wypełnionej po brzegi sali konferencyjnej odbyło się wręczenie pucharów, a właściwie statuetek oraz szarf najlepszym zawodnikom sezonu 2017. Na sali nie zabrakło przedstawicieli sponsorów i klubów. Obecni też byli rodzice wielu zawodników, dla których było to również ukoronowanie pracy i codziennych wysiłków składających się na wspólny sukces.

Serdecznie gratulujemy Emilowi Juszczakowi Tytułu Mistrza Polski Open SuperEnduro!

Warto dodać, że w najbliższą sobotę, 9 grudnia br. Emil Juszczak raz jeszcze w tym roku stanie do rywalizacji. Tym razem będzie to start w Mistrzostwach Świata FIM SuperEnduro. Impreza ta stanowi otwarcie sezonu 2018 i będzie miała miejsce w stolicy Małopolski -  w Tauron Arenie.  Jak zapowiadają organizatorzy -  będzie to  niesamowite starcie reprezentantów starego kontynentu z czołowymi Amerykanami!  Emil, wraz z dwoma jeszcze  reprezentantami naszego kraju  Oskarem Kaczmarczykiem i Grzegorzem Kargula wystartują w  klasie Junior.

Życzymy powodzenia!

żródło;. Gmina Słopnice