15 grudnia Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego na stacji Laskowa SKI

Wtorek, 05 Grudzień 2017

Wraz z nadejściem zimy czas na oficjalne rozpoczęcie sezonu narciarskiego. Miłośników białego szaleństwa zapraszamy już 15 grudnia br. do Stacji Narciarskiej Laskowa SKI na terenie Powiatu Limanowskiego.

Nie od dziś wiadomo, że małopolska jest zimową stolicą naszego kraju. Dzięki staraniom powiatu limanowskiego, tegoroczna edycja tego wydarzenia odbędzie się w Laskowej, gdzie prosperuje profesjonalna stacja narciarska oferująca trasy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy.

Fanów szusowania na stoku zapraszamy przez cały dzień, a zwłaszcza na główną część programu – uroczyste otwarcie sezonu zimowego będzie mieć miejsce o godz. 16.00.

Jak co roku, wydarzenie to rozpocznie seminarium branżowe poświęcone turystyce zimowej w regionie.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są również darmowe karnety – tego dnia możliwe jest szusowanie po trasach zupełnie za darmo!

Cieszymy się, że po kilku latach starań, to przedsięwzięcie na ogólnopolską skalę odbędzie się właśnie w Laskowej. Bez wątpienia jest to ogromna promocja nie tylko dla naszego powiatu, ale przede wszystkim dla Gminy Laskowa i Stacji Narciarskiej Laskowa – Ski. Nie Zakopane, ani nie Białka Tatrzańska, ale Stacja Narciarska Laskowa – Ski. To wielkie wyróżnienie oraz okazja do zaprezentowania walorów turystycznych naszego regionu – mówi Jan Puchała, Starosta Limanowski, zachęcając wszystkich miłośników zimowego szaleństwa do wspólnego powitania kolejnego sezonu.

Darmowe korzystanie ze stoku, świetne warunki na trasach oraz możliwość poznania regionalnych produktów naszego regionu to tylko niektóre z powodów, dla których warto wziąć udział w Ogólnopolskim Otwarciu Sezonu Zimowego 2017/2018 właśnie u nas, na terenie Powiatu Limanowskiego!

Więcej szczegółowych informacji na stronie Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Autor : Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości