WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Odblaskowi Seniorzy!

Piątek, 01 Grudzień 2017

W ramach realizowanego programu „Bezpieczny Powiat Limanowski”, Powiat Limanowski uwzględnił zarówno uczniów, jak również studentów Limanowskiego i Zagórzańskiego Uniwersytetów Trzeciego Wieku oraz członków Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Limanowej. W związku z tym 30 listopada Starosta Limanowski Jan Puchała, Członek Zarządu Powiatu Agata Zięba oraz Dyrektor Wydziału Promocji Justyna Tokarczyk przekazali na ręce przedstawicieli grup senioralnych z terenu powiatu limanowskiego odblaskowe kamizelki i breloki.

Przekazane odblaski – kamizelki i breloczki- mają służyć poprawie bezpieczeństwa uczestników Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Powiatu Limanowskiego oraz osób ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Limanowej na drogach w naszym powiecie. Mamy nadzieję, że odblaski będą Państwu służyć i okażą się użyteczne na co dzień – mówił Starosta Limanowski przekazując odblaskowe pakiety na ręce przedstawicieli stowarzyszeń: Pani Grażyny Jacak-Świerkosz – Prezesa Zarządu LUTW, Pana Franciszka Dziedziny – Prezesa Zarządu ZUTW oraz Pana Krzysztofa Jaworskiego ze ZERiI Limanowa.
 


Projekt "Bezpieczny Powiat Limanowski" realizowany jest w ramach programu "Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017" współfinansowanego ze środków Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań.

Realizatorem projektu jest Powiat Limanowski, a Partnerami: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, Auto - Moto - Klub Limanowa, Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Limanowej, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, Pływalnia Limanowska.
 

 

Autor : K.Syjud/ WPPiP
Wyświetleń : 203
Tagi :