6 grudnia Święty Mikołaj przybędzie na Pływalnię Limanowską

Czwartek, 30 Listopad 2017

W Mikołajki (6 grudnia) Święty Mikołaj przybędzie z wizytą na Pływalnię Limanowską. Z tej okazji Starosta Limanowski Jan Puchała i Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz z współorganizatorami zapraszają na Pływalnię wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Spotkanie z Mikołajem rozpocznie się o godz. 15.00 i trwać będzie do godz. 20.00. Jak zapewniają organizatorzy na uczestników będzie czekać wiele dodatkowych atrakcji.

Od godziny 15:00 odbędą się otwarte Mikołajkowe zawody pływackie Limanowa Swim. W zawodach mają prawo startu wszystkie dzieci młodsze i uczniowie szkół podstawowych w poszczególnych kategoriach wiekowych wskazanych w regulaminie. Ragulamin i zapisy na stronie www.limanowa-swim.pl. Zapisy do dnia 5 grudnia do godziny 18.00.

Następnie od 16:30 do 19:00 odbędą się wspólne zabawy i animacje wodne ze szkołą pływania Aligator w rytmie muzyki Dj Firewall Music. W trakcie imprezy odbędzie się aqua aerobik, pływanie w pontonie oraz mecze piłki wodnej (zgłoszenia 4 - osobowych drużyn w tym jeden dorosły, do wtorku 5 grudnia w kasie pływalni). Wszyscy uczestnicy wezmą udział w niesamowitym Mikołajkowym Show z dyskoteką w wodzie w blasku kolorowych świateł, balonów i odblaskowych gadżetów! Z dziećmi spotka się św. Mikołaj, który będzie rozdawał drobne upominki i prezenty.

Ponadto w tym dniu na pływalni nastąpi przekazanie sprzętu ratownictwa medycznego zakupionego przez Starostwo Powiatowe w Limanowej w ramach projektu Bezpieczny Powiat Limanowski 2017. Dodatkowo Grota Solna Habitus znajdująca się w budynku pływalni zaprasza wszystkich na Mikołajkową Loterię z nagrodami. Gabinet kosmetyczny KosmoEstetic udziela 20% zniżki na zabiegi oraz porady dotyczące zdrowia i urody. A wszystko to w miłej atmosferze przy filiżance kawy i słodkim cisteczku w Caffe Aqua.

Dzieci do 6 klasy szkoły podstawowej za okazaniem legitymacji szkolnej w godzinach od 15.00 do 20.00 bilet jednorazowego wstepu za jedyne za 6,5 zł. Młodziez i dorośli wejścia zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Organizatorami imprezy są: Powiat Limanowski, Miasto Limanowa i Pływalnia Limanowska. Współorganiaztorzy: szkoła pływania Aligator, klub sportowy Limanowa Swim, firma InterSieć, szkoła pływania MM Delfin, firma Tymbark, Grota Solna Habitus, Dj Firewall Music.

Źródło: Pływalnia Limanowska

Autor : K.Syjud/ WPPiP