WIADOMOŚCI - Edukacjawróć do listy wiadomości

Uczennica mszańskiego "Ogrodnika" po raz kolejny stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Wtorek, 14 Listopad 2017

Uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018 odbyło się 8 listopada 2017 r. w Kuratorium Oświaty w Krakowie. W gronie laureatów tego prestiżowego stypendium znalazła się Barbara Zając, uczennica III klasy Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Mszanie Dolnej.


Nagrodę dla uczennicy wręczała osobiście Barbara Nowak - Małopolski Kurator Oświaty. - Po raz kolejny Basia Zając otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów, w poprzednim roku szkolnym uzyskała średnią ocen równą 5,58 oraz wzorowe zachowanie. Basia szczególnie wykazuje zdolność w przedmiotach ścisłych, głównie w matematyce oraz w obszarze przedmiotów zawodowych, takich jak działalność w przedsiębiorstwie oraz statystyka i analiza ekonomiczna. W przyszłości Basia chciałaby rozwijać się zawodowo w obszarze finansowym i bankowości - mówi wychowawczyni uczennicy.

 

Warto dodać, że cztery uczennice klasy 3 Technikum Ekonomicznego mszańskiego 'Ogrodnika" Justyna Nowak, Patrycja Malec, Monika Drąg oraz Łucja Jackowiec otrzymały stypendia Starosty Limanowskiego dla najlepiej uczących się w powiecie limanowskim.

Wszystkim stypendystkom gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

 

Autor : oprac. Agnieszka Piwko
Wyświetleń : 24
Tagi :