WIADOMOŚCI - Informacjewróć do listy wiadomości

Odszedł na zasłużoną emeryturę

Wtorek, 14 Listopad 2017

13 listopada 2017r. Zarząd Powiatu Limanowskiego oraz Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej wraz z pracownikami pożegnali Józefa Bulandę - pracownika Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej, który odszedł na zasłużoną emeryturę. W uroczystości udział wzięli m.in. Starosta Limanowski Jan Puchała, Agata Zięba Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego i Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga.

 

 

Marek Urbański dyrektor limanowskiego Powiatowego Zarządu Dróg podziękował Józefowi Bulandzie za dotychczasową pracę, który odszedł na emeryturę. - Serdeczne dziękuję za wieloletnią współpracę. Niech te lata pracy stanowią dobre wspomnienia i pozostaną satysfakcją dla dokonań jakie były Pana udziałem - mówił Marek Urbański.

Do życzeń dołączył się Zarząd Powiatu Limanowskiego. - Wraz z podziękowaniami za Pana pracę, pełnioną z ogromnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i rzetelnością, prosimy przyjąć życzenia wszystkiego dobrego w życiu osobistym - mówił Jan Puchała Starosta Limanowski. - Na progu nowego etapu życia życzymy, by zasłużony odpoczynek na emeryturze był aktywnym czasem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które dotąd brakowało czasu. Życzymy wielu sukcesów i pomyślności w realizacji życiowych planów i zamierzeń.

 

Autor : Agnieszka Piwko
Wyświetleń : 182
Tagi :