WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej - zdarzenia drogowe z 10, 11 i 12 listopada 2017r.

Poniedziałek, 13 Listopad 2017

10 listopada br. o godz. 18:05 w miejscowości Jodłownik, 43-letni kierujący pojazdem marki Opel Zafira skręcając w lewo zajechał drogę kierującemu pojazdem marki VW Passat, który w tym czasie go wyprzedzał. W wyniku zderzenia pojazd marki VW uderzył w ogrodzenie przy prywatnej posesji. Kierujący byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

11 listopada br. o godz. 9:00 w Porębie Wielkiej, 61-letni kierujący pojazdem marki Ford Focus włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Opel Astra. Uczestnicy kolizji trzeźwi. Czynności wyjaśniające prowadzi KP w Mszanie Dolnej.

11 listopada br. o godz. 13:50 Limanowej przy ul. Żwirki i Wigury, 26-letni kierujący pojazdem marki VW Golf chcąc uniknąć najechania na poprzedzający go pojazd skręcił gwałtownie w lewo, lecz pomimo to uderzył w tylny narożnik poprzedzającego go pojazdu marki Audi Q3, a następnie doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Audi A4. Pojazd marki Audi Q3 w wyniku uderzenia przemieścił się i uderzył w pojazd marki BMW, którego kierująca skręcała w prawo. Uczestnicy kolizji Trzeźwi. Sprawca 26-latek został ukarany mandatem.

12 listopada br. o godz. 2:30 w miejscowości Tymbark, kierujący pojazdem marki Fiat Punto zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie przy prywatnej posesji. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Kierujący trzeźwy, został ukarany mandatem. Także 12 listopada, o godz. 3:00 19-letni kierujący pojazdem marki Skoda Octavia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, który wpadł do przydrożnego rowu. Kierujący ukarany mandatem.
 

Autor : oprac. A. Piwko / źródło: KPP
Wyświetleń : 16
Tagi :