WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Odbył się turniej koszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Poniedziałek, 13 Listopad 2017

9 listopada 2017r. na hali sportowej w ZSS nr 3 Limanowa odbył się turniej koszykówki dziewcząt ur. 2002 - 2004 o mistrzostwo Powiatu Limanowskiego. Organizatorem zawodów był ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa, ZSS nr 3 Limanowa.

W turnieju wzięło udział 7 zespołów: SP nr 1 Kasinka Mała, SP nr 1 Mszana Dolna, ZPO Konina , SP Mordarka, SP Młyńczyska, SP Tymbark, SP nr 2 Limanowa.

W wyniku odprawy z opiekunami ustalono kolejność rozgrywania meczy w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Awans do zawodów rejonowych zdobyła drużyna SP nr 1 Mszana Dolna, w składzie: Cichórz Sylwia, Cyrwus Anita, Gal Małgorzata, Karpierz Maria, Kornaś Sabina, Kraska Martyna, Potaczek Dorota, Sentyrz Anna, Wesołowska Żaneta, Żurek Aleksandra. Opiekunem zespołu jest Anna Górska.

ZAWODY REJONOWE odbędą się do 28 lutego 2018 r. w Nowym Sączu.

Autor : oprac. Agnieszka Piwko / źródło: moslimanowa.pl