Punkt Obsługi Klienta Tauron w Limanowej otwarty

Środa, 08 Listopad 2017

Od 6 listopada ponownie działa Punkt Obsługi Klienta Tauron w Limanowej. Dlatego też mieszkańcy Powiatu Limanowskiego w Punkcie Obsługi Klienta Tauron przy ul. Piłsudskiego 62 mogą m.in. dopełnić wszelkich formalności związanych z podpisaniem umowy, zapoznać się z aktualnymi ofertami dotyczącymi zakupu energii elektrycznej oraz gazu, jak również uzyskać inne informacje dotyczące zasilania placu budowy, przyłączenia nowego budynku do sieci, czy zwiększenia mocy przyłącza. Mogą również dokonać wyboru produktów i usług okołoenergetycznych.

- Od 2012 r. musieliśmy w tym celu jeździć najczęściej do Nowego Sącza. Było to bardzo uciążliwe dla mieszkańców Limanowszczyzny: wydłużało czas załatwienia sprawy i co ważniejsze - podnosiło koszty, co ma ogromne znaczenie dla budżetów gospodarstw domowych. Rada Powiatu Limanowskiego podejmowała rezolucję w sprawie przywrócenia Punktu, bowiem pomimo - wydawałoby się - powszechnej informatyzacji, elektroniczne kanały obsługi klienta dla wielu mieszkańców naszego regionu wciąż są niedostępne. Dlatego również ja podjąłem działania. Trwało to dobry rok, próbowałem z różnych stron, na szczęście udało się. Nie byłoby to możliwe również bez pomocy Ministra Finansów Wiesława Janczyka - mówi wicestarosta Mieczysław Uryga.

18 listopada br. w godzinach od 10:00 do 16:00, na płycie rynku w Limanowej, Tauron zaplanował piknik, podczas którego w specjalnym autobusie będzie można zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami grzewczymi. Natomiast najmłodsi będą mogli skorzystać ze stref kreatywnych zabaw. W tym dniu będzie również otwarty Punkt Obsługi Klienta dla wszystkich chętnych do skorzystania z oferty Tauron.

Zapraszamy do korzystania z  Punktu Obsługi Klienta Tauron w Limanowej.

Autor : WPPiP