Komunikat dotyczący utrudnień w ruchu drogowym związanych z remontem drogi powiatowej w miejscowości Słopnice

Środa, 08 Listopad 2017

Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje, że w związku z wejściem w końcowy etap realizacji przebudowy obiektów mostowych w ciągu DP nr 1613 K Zamieście-Słopnice-Zalesie w miejscowości Słopnice, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Utrudnienia drogowe wystąpią od dnia 06.11.2017 r. (poniedziałek) i mogą trwać, w zależności od warunków pogodowych, przez okres ok. 1 - go tygodnia.

Utrudnieniami objęte będą dwa odcinki drogi powiatowej nr 1613 K w miejscowości Słopnice Dolne, od sklepu Lewiatan do Urzędu Gminy oraz Słopnice Górne od skrzyżowania z drogą do kościoła do mostu w obrębie remizy OSP.

Realizowane będą tam prace związane z położeniem nowej nawierzchni bitumicznej. Położenie warstwy wiążącej nawierzchni odbywać się będą przy zapewnieniu ruchu wahadłowego, natomiast położenie warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni, w związku z czym wymagane będzie całkowite zamknięcie remontowanych odcinków drogi dla ruchu kołowego.

Na czas wyłączenia z ruchu odcinków drogi wyznaczone i oznakowane zostaną objazdy. Wykonawcy zostali zobowiązani do dołożenia wszelkich starań, aby utrudnienia w ruchu związane z realizacją prac drogowych miały jak najmniej uciążliwy charakter i natężenie.

Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej przeprasza za powstałe utrudnienia komunikacyjne oraz zwraca się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie, a także o dostosowanie się do wprowadzonych czasowych zmian organizacji ruchu.

Komunikat Starosty Limanowskiego Jana Puchały dotyczący utrudnień w ruchu związnych z przebudową drogi powiatowej nr 1613 K Zamieście - Słopnice - Zalesie w miejscowości Słopnice  KLIKNIJ TUTAJ

Autor : oprac. Agnieszka Piwko / pzd.limanowa.pl