WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej - zdarzenia drogowe w dniach od 4 do 6 listopada 2017r.

Wtorek, 07 Listopad 2017

Zdarzenia z 4 listopada br.

W sobotę 4 listopada 2017r. w miejscowości Tymbark policjanci z limanowskiej drogówki zatrzymali kierującego pojazdem marki Daewoo Matiz, który znajdował się pod wpływem środków odurzających. Ponadto 22-latek z powiatu nowosądeckiego posiadał przy sobie ponad 6 gramów narkotyków. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Zdarzenia z 5 listopada br.

O godz. 22:15 w Limanowej, policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki VW Golf. Mężczyznę przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 1,6 promila. Mężczyzna odpowie przed Sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

O godz. 13:40 w miejscowości Słopnice kierujący pojazdem marki VW Golf i kierujący pojazdem marki Audi w trakcie wymijania doprowadzili do zderzenia „czołowego” pojazdów. Kierujący trzeźwi, zostali ukarani mandatami.

Zdarzenia z 6 listopada br.

Około godz. 12:30 w miejscowości Słopnice patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego pojazdem typu walec. 48-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami oraz był pijany. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Sprawa trafi do Sądu.

 
 

Autor : oprac. A. Piwko / źródło: KPP
Wyświetleń : 17
Tagi :