WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej - zdarzenia drogowe z 2 listopada 2017r.

Piątek, 03 Listopad 2017

2 listopada br. na drogach w powiecie:

O godz. 18:10 w Limanowej przy ul. Piłsudskiego, 23-letni kierujący pojazdem marki Peugeot potrącił 64-letnią pieszą, która przechodziła na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia kobieta trafiła do szpitala. Kierujący był trzeźwy. Sprawę prowadzi KPP w Limanowej.

O godz. 6:40 w miejscowości Kamionka Mała, 23-letni kierujący pojazdem marki Mercedes w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania „zajechał drogę” kierującemu pojazdem marki Opel Astra, który w tym czasie go wyprzedzał. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem.

O godz. 9:30 w miejscowości Piekiełko, 38-letnia kierująca pojazdem marki Suzuki nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jadący z przeciwnego kierunku kierujący pojazdem marki Fiat Sedici w celu uniknięcia zderzenia wjechał do rowu. Kierująca trzeźwa, została ukarana mandatem.

O godz. 10:00 w Mszanie Dolnej przy ul. Fabrycznej, 56-letni kierujący pojazdem marki Ford Mondeo podczas cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Mercedes. Kierujący trzeźwy, został ukarany mandatem.

Autor : oprac. A. Piwko / źródło: KPP
Wyświetleń : 16
Tagi :