WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Albert Golonka trenerem Kadry Narodowej Kadetów

Wtorek, 31 Październik 2017

Trener UKS „Płomień” Limanowa - Albert Golonka został powołany na trenera Kadry Narodowej Kadetów, na zawody do Budapesztu, które odbędą w listopadzie bieżącego roku. O tym wyjątkowym wyróżnieniu zdecydował Dyrektor Sportowy Polskiego Związku Tenisa Stołowego Stefan Dryszel - autorytet w dziedzinie tenisa stołowego, medalista mistrzostw świata i Europy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski.

Albert Golonka szkoli młodych tenisistów już od 16 lat. Zaraża ich swoim zapałem do gry i pasją do tej pięknej, ale trudnej technicznie dyscypliny sportu. Wyróżnienie trenera UKS „Płomień” jest nie tylko jego osobistym sukcesem, ale również docenieniem wieloletniej działalności klubu uczniowskiego. Nie miało by ono miejsca, gdyby nie zaangażowanie wielu osób i instytucji, które wspierały i wspierają działalność sekcji tenisa stołowego w Limanowej.

Działalność UKS „Płomień” Limanowa na stale zapisała się w historii miasta Limanowa. Klub działa już od 16 lat i specjalizuje się w trenowaniu tenisistów stołowych, . W tym czasie jego zawodnicy stawali na najwyższych podiach w zawodach rejonowych, wojewódzkich, ogólnopolskich, a w ostatnich dwóch latach także w międzynarodowych. To w UKS „Płomień” trenowali i trenują jedni z najlepszych zawodników w Polsce w swoich kategoriach wiekowych.

- Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów w dążeniu do celu oraz realizacji swojej pasji i talentów - składają Zarząd i Rada Powiatu Limanowskiego.

Autor : Agnieszka Piwko / źródło: zsp4.limanowa.pl