WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej - zdarzenia drogowe z 17 października 2017 r.

Środa, 18 Październik 2017

- ok. godz. 6.40 w miejscowości Młyńczyka, 32 letni kierujący pojazdem m-ki Seat nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Kierujący biorący udział w tym zdarzeniu był trzeźwy, nie doznał żadnych obrażeń, został ukarany mandatem.

- ok. godz. 11.15 w miejscowości Krasne Lasocice, 21 letni kierujący pojazdem m-ki Audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Kierujący tym pojazdem był trzeźwy, z obrażeniami został zabrany do szpitala powiatowego w Limanowej, na szczęście obrażenia okazały się niegroźne i po badaniach opuścił szpital. Został ukarany mandatem.

- ok. godz. 13.30 w miejscowości Mszana Dolna przy ul. Kolbego kierujący pojazdem m-ki Nissan skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu na wprost kierującemu pojazdem m-ki Toyota. Kierujący biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi nie doznali żadnych obrażeń, sprawca został ukarany mandatem.

- ok. godz. 21.20 w miejscowości Przyszowa doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 20 letni kierujący pojazdem m-ki Audi chcąc ominąć idącego nieprawidłowo po jezdni pieszego, wykonał gwałtowny manewr obronny w wyniku czego utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał z drogi i doprowadził do jego wywrócenia. Kierujący tym pojazdem był trzeźwy, z obrażeniami został przewieziony do szpitala powiatowego w Limanowej gdzie pozostał w celu dalszej hospitalizacji. Pieszy oddalił się z miejsca zdarzenia i na chwilę obecną nie ustalono jego danych. Czynności w tej sprawie prowadzić będzie KPP Limanowa.
 

Autor : oprac. A. Piwko / źródło: KPP
Wyświetleń : 15
Tagi :