WIADOMOŚCI - Wydarzeniawróć do listy wiadomości

Ostatni dzień na oddanie głosu w Budżecie Obywatelskim!

Czwartek, 12 Październik 2017

13 października to ostatni moment, aby oddać głos na jedno wybrane zadanie w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekty zgłoszone przez Powiat Limanowski to: „Bezpieczny Powiat Limanowski” oraz „Zakup piłkarskich strojów sportowych dla klubów sportowych z terenu Powiatu Limanowskiego”.

 

Spośród 160 pozytywnie zaopiniowanych projektów z całej Małopolski, 29 projektów zgłoszonych zostało przez subregion sądecki (powiaty gorlicki, sądecki, limanowski).
Projekty zgłoszone przez Powiat Limanowski to:

 

•    SAD09: Bezpieczny Powiat Limanowski
Celem projektu "Bezpieczny Powiat Limanowski" jest podjęcie szeregu działań mających za zadanie zwiększenie bezpieczeństwa powiatu limanowskiego. Projekt realizowany będzie poprzez inicjowanie wspólnych działań z różnymi podmiotami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w powiecie limanowskim w ramach współpracy w obszarze bezpieczeństwa, edukację dzieci i młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Planowane działania w ramach projektu "Bezpieczny powiat limanowski". BĄDŹ WIDOCZNY - szkolenia i prelekcje dla kierowców z zakresu działania pierwszej pomocy, wyposażenie kierowców w kamizelki odblaskowe oraz apteczki samochodowe. PIERWSZA POMOC NA CO DZIEŃ - prelekcje dla dzieci i młodzieży ze szkół powiatu limanowskiego w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze oraz zasad udzielania pierwszej pomocy, w trakcie których dzieci oraz młodzież szkolna otrzymają szkolne zestawy odblaskowe.•    SAD12: Zakup piłkarskich strojów sportowych dla klubów sportowych z terenu Powiatu Limanowskiego
Każdy klub sportowy aby wystartować w rozgrywkach powinien wyróżniać się na tle przeciwnika umiejętnościami sportowymi, a oprócz tego strojami w jakich występuje. Schludny wygląd wpływa również na postrzeganie klubu przez innych. Komfortowe i nowoczesne stroje piłkarskie dla dzieci sprawiają. że zawodnicy będą czuli się swobodnie i dzięki temu będą poszerzać swoje umiejętności. Koszulka piłkarska dla dzieci oraz spodenki piłkarskie dla dzieci to absolutne minimum w rozgrywkach piłkarskich. Dopełnieniem kompletu stroju piłkarskiego dla dzieci są getry piłkarskie. Projekt ma na celu zakup strojów piłkarskich dla 36 klubów sportowych z terenu powiatu limanowskiego. W skład zestawu wchodzą: koszulka, spodenki oraz getry piłkarskie.

 

ODDAJ SWÓJ GŁOS:

KTO?
Każda osoba, która skończyła 16 lat i mieszka w Małopolsce może oddać 1 głos na wybrane zadanie z subregionu w którym mieszka.

KIEDY?
Od 25 września do 13 października.

JAK?
To proste! Wypełnij kartę do głosowania_POBIERZ:

Na górze karty wpisz nazwę subregionu, w którym mieszkasz.
W przypadku mieszkańców powiatu limanowksiego wypełniamy:
Subregion Sądecki - miasto Nowy Sącz, powiat limanowski

Wybierz jedno zadanie i wpisz kod zadania oraz jego tytuł np.:
KOD: SAD09
NAZWA ZADANIA: Bezpieczny Powiat Limanowski
Lub
KOD: SAD12
NAZWA ZDANIA:  Zakup piłkarskich strojów sportowych dla klubów sportowych z terenu Powiatu Limanowskiego

GDZIE?

Głos możesz oddać:
• Przez internet ( www.bo.malopolska.pl)
• Wrzucając kartę do urny (sprawdź: 15 lokalizacji w całej Małopolsce),
• Za pośrednictwem poczty tradycyjnej (przesyłając kartę na adres:
(Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego,
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków; 
koniecznie z dopiskiem: „Budżet Obywatelski”)
 


 Pamiętaj Twój głos ma znaczenie!

 

Źródło/zdjęcia: www.bo.malopolska.pl 

Autor : WPPiP
Wyświetleń : 38
Tagi :