Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Czwartek, 12 Październik 2017

Przed nami Dzień Nauczyciela, a właściwie Dzień Edukacji Narodowej. To święto wszystkich pracowników oświaty ustanowione w rocznicę powstania pierwszego na świecie ministerstwa oświaty - Komisji Edukacji Narodowej.

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy Administracji, Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim Pracownikom Oświaty, pragniemy, złożyć serdeczne podziękowania i słowa uznania za codzienną odpowiedzialną pracę na niwie kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia.

Szanowni Państwo,

życzymy, by dzięki Waszej pracy, polska szkoła była nie tylko terenem eksperymentów i innowacji, ale też miejscem przyjaznym, w którym dojrzewają serca i charaktery młodych ludzi. Temu szczytnemu i niezmiennemu wyzwaniu służą Państwa wysokie kwalifikacje i umiejętności.

W dniu tego wyjątkowego święta, składamy Państwu serdeczne podziękowania i życzymy, aby praca w szkole przynosiła zawsze wymierne efekty i zadowolenie, a wdzięczna pamięć wychowanków i uczniów najpełniej wynagradzała Państwu codzienny trud pracy nauczyciela i pracownika szkoły.

Jan Puchała
Starosta Limanowski