WIADOMOŚCI - Edukacjawróć do listy wiadomości

Targi Edukacji i Pracy w Limanowej

Środa, 11 Październik 2017

Punkt Pośrednictwa Pracy w Limanowej oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Mszanie Dolnej zapraszają na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 19 października br. w godzinach od 10 do 13, w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej, ul. Piłsudskiego 81. Honorowy Patronat nad targami objął Jan Puchała Starosta Limanowski.

Targi Edukacji i Pracy w Limanowej to cykliczna, coroczna impreza, organizowana przez Ochotnicze Hufce Pracy. Na targi organizatorzy zapraszają przede wszystkim młodzież bezrobotną i poszukującą pracy, absolwentów wchodzących na rynek pracy, młodzież uczącą się oraz wszystkich zainteresowanych planowaniem swojej kariery zawodowej i rozwojem osobistym. Uczestnicy targów będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami oraz dostęp do ofert edukacyjnych i konkretnych propozycji  pracy.

Podczas targów prezentowane będą oferty pracy w kraju i za granicą oraz oferty edukacyjne przedstawiane przez pracodawców, szkoły policealne i wyższe, Młodzieżowe Biuro Pracy oraz Punkt Pośrednictwa Pracy OHP, Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej oraz Wojewódzki Urząd Pracy – Centrum Informacji i Planowania Kariery w Nowym Sączu.

Przedsięwzięciem towarzyszącym targom będzie spotkanie seminaryjne nt. „Moje kwalifikacje na rynku pracy”.

Organizatorzy zapraszają pracodawców do współpracy  poprzez prezentację własnej działalności oraz  przedstawienia  posiadanych ofert pracy.

Autor : Agnieszka Piwko