Pracownik limanowskiego PZD odszedł na emeryturę

Środa, 11 Październik 2017

10 października 2017r. w budynku Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyła się uroczystość pożegnania Jana Dyląga, pracownika Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej, który po 11 latach pracy odszedł na zasłużoną emeryturę. W uroczystości udział wzięli m.in. Starosta Limanowski Jan Puchała, Wicestarosta Limanowski Mieczysław Uryga, Dyrektor PZD Limanowa Marek Urbański oraz pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej.

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej Marek Urbański podziękował za dotychczasową pracę odchodzącemu pracownikowi na emeryturę. - Chce wyrazić serdeczne podziękowanie za wieloletnią współpracę. Niech te lata pracy stanowią dobre wspomnienia i pozostaną satysfakcją dokonań jakie były Pana udziałem - mówił Marek Urbański. - Proszę o przyjęcie życzeń szczęścia w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności, zdrowia i nieustającej pogody ducha.

Do życzeń dołączył się Zarząd Powiatu Limanowskiego. - Mamy nadzieję, że miniony czas będzie dla Pana powodem do miłych wspomnień. Na progu nowego etapu życia, życzymy by zasłużony odpoczynek na emeryturze był aktywnym czasem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które dotąd brakowało czasu - mówił Jan Puchała Starosta Limanowski. - Wraz z podziękowaniami za Pana pracę, pełnioną z ogromnym zaangażowaniem i rzetelnością, prosimy przyjąć życzenia sukcesów i pomyślności w realizacji życiowych planów i zamierzeń.

Autor : Agnieszka Piwko