WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej - zdarzenia drogowe

Środa, 11 Październik 2017


Zdarzenia drogowe z 09 październik 2017 roku:

- ok. godz. 15.30 w miejscowości Tymbark kierujący pojazdem m-ki Daewoo będąc w stanie nietrzeźwości utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, po czym zjechał na chodnik i uderzył w barierę ochronną. Stężenie alkoholu u kierującego sięgało 2,4 promila. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy, a sprawa zostanie skierowana do Sądu.

Zdarzenia drogowe z 10 październik 2017 roku:

- ok. godz. 8.00 w miejscowości Dobra, doszło do wypadku drogowego, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem m-ki Suzuki na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście doprowadzając do jego potrącenia. W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i pozostał w szpitalu. Kierujący byli trzeźwi, czynności w tej sprawie prowadzić będzie Komisariat Policji w Tymbarku.

- ok. godz. 8.10 w miejscowości Porąbka kierujący pojazdem m-ki Peugeot najechał na stado pędzonych po drodze krów. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kobieta, która pędziła zwierzęta. Ranna została również jedna z krów, która w gospodarstwie została opatrzona przez lekarza weterynarii. Kierujący oraz kobieta, która pędziła zwierzęta byli trzeźwi, mężczyzna kierujący Peugeotem został ukarany mandatem.
 

Autor : oprac. A. Piwko / źródło: KPP
Wyświetleń : 11
Tagi :