Wernisaż wystawy malarstwa Bogusława Juszkiewicza w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej

Piątek, 06 Październik 2017

6 października br. o godz. 15.00 w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa, autorstwa Bogusława Juszkiewicza – mieszkańca i artysty z Limanowej.

W imieniu Jana Puchały - Starosty Limanowskiego oficjalnego otwarcia wystawy, dokonała Justyna Tokarczyk – Dyrektor Wydziału Promocji, Projektów i Przedssiębiorczości Starostwa Powiatowego w Limanowej, która przywitała przybyłych gości i wręczając artyście okolicznościowe podziękowania przywołała słowa samego Mistrza Leonardo da Vinci - Piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki -  Panie Bogusławie, życzę, aby piękno Pana twórczości nadal rozkwitało i trwało! - mówiła Justyna Tokarczyk

W uroczystym wydarzeniu oprócz licznie zgromadzonych artystów udział wzięli również: Jolanta Juszkiewicz - Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa, Jan Winiewski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Limanowa, Marian Wójtowicz - Radny Powiatu Limanowskiego, Justyna Tokarczyk - Dyrektor Wydziału Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Limanowej.

- Serdecznie zapraszam wszystkich do Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, gdzie w dniach od 6 do 31 października br. w Mini Galerii Centrum prezentowana jest twórczość artystyczna Pana Bogusława Juszkiewicza. Mam nadzieję, że ta ekspozycja, będzie dla Państwa źródłem wielu wspaniałych wrażeń - mówi Justyna Tokarczyk.

Autor : J.Zawada/Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości