WIADOMOŚCI - Inwestycjewróć do listy wiadomości

Odebrali wykonany chodnik w Mszanie Dolnej

Wtorek, 12 Wrzesień 2017

11 września 2017r. przy ulicy Orkana w Mszanie Dolnej, Zarząd Powiatu Limanowskiego wraz z władzami Miasta Mszana Dolna - dokonali odbioru chodnika usytuowanego w ciągu drogi powiatowej nr 1629K Mszana Dolna - Huciska.

- Prace polegały na wykonaniu dalszego ciągu chodnika przy ulicy Orkana w Mszanie Dolnej w kierunku gminy Niedźwiedź na wysokości istniejącej zabudowy o długości 430 mb wraz z uregulowaniem spływu wód opadowych - mówi Jan Puchała Starosta Limanowski.

Wykonawcą zadania realizowanego przez Powiat Limanowski pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1629K Mszana Dolna - Hucisko - utwardzenie pobocza kostką brukową w miejscowości Mszana Dolna ul. Orkana” była Firma Usługowo - Handlowa „BRUK - BED” z Mszany Dolnej. Współfinansującym w 50 % realizację tego zadania było Miasto Mszana Dolna.

Wartość całkowita zadania wyniosła 430 tys. 500 zł brutto.

W odbiorze uczestniczyli: Jan Puchała Starosta Limanowski, Mieczysław Uryga Wicestarosta, Franciszek Dziedzina  Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego, Marek Urbański Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Limanowej, Józef Kowalczyk Burmistrz Miasta Mszana Dolna, Antoni Róg Sekretarz Miasta Mszana Dolna a zarazem Radny Powiatu Limanowskiego oraz radni powiatowi: Maria Bożek, Ewa Filipiak, Rafał Rusnak oraz przedstawiciel wykonawcy - Eugeniusz Kotarba.

Autor : Agnieszka Piwko