WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej - zdarzenia z 11 września br.

Wtorek, 12 Wrzesień 2017

Kolizje z 11 września br.

- o godz. 23:30 w Tymbarku 22-letnia kierująca pojazdem marki Peugeot 206 nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Kierująca trzeźwa, podróżowała sama. Została ukarana mandatem.

- o godz. 17:30 w Przyszowej patrol policji z Łukowicy zatrzymał kierującego pojazdem Ford KA, który prowadził pojazd będąc pod wpływem środków odurzających. 27 latek ponadto posiadał w samochodzie ok. 2g narkotyków. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie. Pobrano mu krew do badań oraz zatrzymano prawo jazdy. Sprawa trafi do Sądu.

- o godz. 18:45 w miejscowości Siekierczyna 46-letni kierujący pojazdem marki Hyundai oraz 77-letni kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus podczas wymijania na łuku drogi doprowadzili do zderzenia pojazdów. Mężczyźni trzeźwi, ukarani mandatami.

- o godz. 9:30 w Mszanie Dolnej na przy ulicy Piłsudskiego 29-letni kierujący pojazdem marki Renault najechał na tylną część poprzedzającego go roweru. Kilka minut później ten sam 32-letni kierujący rowerem najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Ranault. Rowerzysta i kierujący zostali ukarani mandatem. 

- o godz. 9:30 w miejscowości Słopnice 25-letnia kierująca pojazdem marki Volvo nie ustąpiła pierwszeństwa na skrzyżowaniu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklistą. W zdarzeniu nikt nie doznał poważnych obrażeń. Sprawczyni ukarana mandatem.

 

Autor : oprac. A. Piwko / źródło: KPP w Limanowej
Wyświetleń : 18
Tagi :