WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej - zdarzenia z 7 września br.

Piątek, 08 Wrzesień 2017


7 września br. o godz. 15:15 w Mszanie Dolnej doszło do kolizji drogowej. 73-letni kierujący pojazdem marki VW Golf zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie gwałtownie skręcił w prawo i doprowadził do zderzenia bocznego z jadącym za nim pojazdem marki Volvo. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem.

Dzisiejszej nocy w miejscowości Słopnice na terenie prywatnej posesji znaleziono zwłoki 61-letniego mężczyzny. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Na polecenie Prokuratora, ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Trzy miesiące aresztu – taki środek zapobiegawczy zastosował sąd wobec 35-letniego mężczyzny, który 3 września br. ok. godz. 18:00 w gminie  Jodłownik wtargnął do jednego z domów rodzinnych i przedmiotem przypominającym broń groził mieszkańcom. Sąd wziął pod uwagę również inna sprawę, w której to w/w mężczyzna, 27 września br. naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego (lekarza) podczas wykonywanych czynności ratunkowych wobec 35-latka. Mężczyzna zniszczył również dokumentację medyczną. Wtedy to, po czynnościach został zwolniony do domu.
 

Autor : oprac. A. piwko / źródło: KPP w Limanowej
Wyświetleń : 8
Tagi :