WIADOMOŚCI - Informacjewróć do listy wiadomości

Trwa V Edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Z obiektywem przez Powiat"

Czwartek, 07 Wrzesień 2017

Masz fajne zdjęcie z wakacji pokazujące piękno Powiatu Limanowskiego? Wystartuj w konkursie fotograficznym organizowanym przez Powiat Limanowski i Powiatowo - Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej pn. "Z obiektywem przez Powiat".

Konkurs ma formułę otwartą, udział w nim mogą wziąć także osoby mieszkające poza terenem Powiatu Limanowskiego, w tym również osoby niepełnoletnie, które powinny zaopatrzyć  się w pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

- Wierzę, że podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku konkurs spotka się z dużym zainteresowaniem. Na terenie naszego Powiatu mamy wiele wspaniałych miejsc, które mogą służyć za tematyczną materię prac konkursowych. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu - mówi Justyna Tokarczyk, dyrektor Wydziału Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Limanowej. - Regulamin konkursu staraliśmy się skonstruować tak, aby od strony formalnej nie ograniczał inwencji i kreatywności potencjalnych uczestników konkursu. Wiemy, że nasz powiat to miejsce wyjątkowe, które zachwyca przyrodą i zabytkami, ale także żywą tradycją i kulturą – jest naprawdę „wdzięcznym tematem” do fotografowania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przesyłania zdjęc i udziału w tegorocznej edycji konkursu.

Na konkurs można nadsyłać do siedmiu prac w formacie nie mniejszym niż A4 i koniecznie w formie elektronicznej. Prace powinny być opatrzone godłem oraz tytułem pracy.

Pakiety konkursowe należy przesłać lub dostarczyć osobiście w terminie do 30 września 2017 roku na adres: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej; ul. M.B. Bolesnej 13; 34 - 600 Limanowa z dopiskiem: „KONKURS FOTOGRAFICZNY”.

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać pod numerami telefonu: 18 3372140 oraz 18 3371611 oraz pisząc na adres e-mail: mbpl@op.pl

Regulamin konkursu oraz dokumenty konkursowe zamieszczone są poniżej:

Regulamin z załącznikami

 

Autor : J.Zawada/Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości
Wyświetleń : 83
Tagi :