WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Rozegrano 16. Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej

Poniedziałek, 04 Wrzesień 2017

W sobotę, 2 września br. na stadionie LKS Gorce i boisku Orlika odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Gorce 2017”. W tym roku rywalizowało 31 drużyn - roczniki 2005, 2007 i 2009.

W rozgrywkach rocznika 2005 najlepsi okazali się piłkarze KRAKUSA Kraków. Drugie miejsce wywalczyła drużyna MUKS HALNY Kamienica, a trzecie miejsce chłopcy z AP Limanovia.

Wśród drużyn z rocznika 2007 zwyciężył zespół MUKS Mineralni Krynica. Drugie miejsce zajęła drużyna GKS Zawisza Rożnów, a trzecią pozycję wywalczyli piłkarze GOL Łącko.

W kategorii chłopców z rocznika 2009 pierwsze miejsce zajęła drużyna MUKS DUNAJEC Nowy Sącz, drugie miejsce wywalczył zespół MUKS Mineralni Krynica, a trzecie miejsce zdobyła drużyna GOL Łącko.

Organizatorami turnieju byli: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy HALNY Kamienica, Urząd Gminy Kamienica, Polski Związek Piłki Nożnej, SP 1 Kamienica, PIF SPORT.

Autor : Wydział promocji, projektów i przedsiębiorczości / Żródło: Gmina Kamienica