WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Lato pod Turbaczem oraz 25-lecie GKS ORKAN z Niedźwiedzia

Wtorek, 29 Sierpień 2017

27 sierpnia 2017r. na boisku sportowym w Porębie Wielkiej, odbyło się wydarzenie pn. Lato pod Turbaczem oraz 25-lecie GKS ORKAN z Niedźwiedzia. Uroczystego rozpoczęcia imprezy i przywitania dokonali Janusz Potaczek Wójt Gminy Niedźwiedź wraz z Jadwigą Zapałą Kierownikiem Gminnego Centrum Kultury w Niedźwiedziu. Patronat honorowy nad imprezą objął Jan Puchała Starosta Limanowski.

Od godziny 14:15 rozegrane zostały trzy mecze: w wykonaniu dzieci GKS ORKAN Niedźwiedź- LKS ORKAN Szczyrzyc(1:0), Radnych Rady Gminy – Urzędników Gminy(0:1) oraz mecz ORKAN Niedźwiedź- oldboje Orkan(7:0). Wśród zawodników wybrani zostali najlepsi piłkarze poszczególnych meczów.

W kategorii dzieci najlepszym zawodnikiem został Paweł Kozyra, w meczu Radni Rady Gminy – Urzędnicy Gminy Niedźwiedź Klaudia Cichorczyk, natomiast w meczu GKS OKRAN – oldboje Orkan najlepszym zawodnikiem okazał się Bartosz Pachowicz.

W przerwach między meczami czas umilała Gminna Orkiestra Dęta oraz zespoły regionalne z Gminy Niedźwiedź, które co roku zaskakują swoim bogatym repertuarem oraz świetnym wykonaniem przygotowanych utworów.

O godzinie 16:20 na scenie pojawił się Góralski Kabaret TRUTEŃ, który rozweselał widownię. Natomiast ok. godziny 19:00 scenę przejęła gwiazda wieczoru - Kabaret Śleboda. Wszystkich uczestników imprezy do późnych godzin nocnych zabawiał zespół Maysterki.

Autor : Agnieszka Piwko / fot. facebook - GCK Niedźwiedź