WIADOMOŚCI - Informacjewróć do listy wiadomości

Nasz Rodak na wyspie przetrwania!

Piątek, 11 Sierpień 2017

Już jesienią na antenie telewizji Polsat pojawi się nowy program pn. „Wyspa Przetrwania”. Jednym z uczestników programu jest Paweł Poręba pochodzący z powiatu limanowskiego.W programie oglądniemy zmagania uczestników podzielonych na dwa, a czasem cztery plemiona, które zamieszkują bezludne, odcięte od świata wyspy. Na nich rozgrywa się prawdziwa walka o przetrwanie. Uczestnicy muszą zapewnić sobie ogień i schronienie, codziennie walczą o żywność i przedmioty codziennego użytku. Jednak przede wszystkim walczą o totem, który gwarantuje im nietykalność na tzw. radach wyspy, na których spośród siebie muszą kogoś wykluczyć.

 

 

W czasie kolejnych konkurencji muszą wykazać się siłą, odwagą, pamięcią, wytrwałością i sprytem. Równie ważne są układy i sojusze między uczestnikami. W finale spośród dwóch śmiałków, którzy przetrwali najdłużej, zwycięża ten, który otrzyma większą liczbę głosów od wyeliminowanych już z programu uczestników.

Paweł Poręba ma 29 lat i pochodzi z powiatu limanowskiego. Jest informatykiem, trenerem personalnym i modelem. Mister Polski Internautów z 2016 roku. Ratownik WOPR. Od dziecka lubił sport i aktywnie spędzał czas. Najpierw trenował piłkę nożną i siatkówkę, oprócz tego pływał i biegał. Teraz skupia się na crossficie, który uprawia kilka razy w tygodniu.

 

Autor : Agnieszka Piwko
Wyświetleń : 268
Tagi :