WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Zmiany w zakupie i korzystaniu z karnetu na pływalni limanowskiej

Piątek, 11 Sierpień 2017

Jeszcze do 5 października 2017 r. można wymienić w kasie stare karnety na Pływalnię i otrzymać nowe. To zmiany jakie mają poprawić funkcjonowanie placówki sportowej i zaoszczędzić w kieszeni Klienta.

 

 

Dotychczas, każdy z kupujących karnet, zobowiązany był do wpłacenia kaucji w wysokości 15,00 zł, która była zwracana Klientowi w przypadku oddania karty. Natomiast od 5 kwietnia, kupując karnet pobierana jest od Klienta jednorazowa opłata w wysokości 10 zł.

- Jest to cena zakupu karty. Karta stanowi własność Klienta i nie podlega zwrotowi - mówi Dawid Jasica, dyrektor limanowskiej  pływalni. - Przy zakupie karnetu nie jest pobierana kaucja.

 

Klienci, którzy zakupili karnety w formie kaucji przed 5 kwietnia 2017 roku, mają możliwość zwrotu karnetu i odebrania kaucji w wysokości 15,00 zł. Zwrot kaucji będzie można zrealizować w kasie pływalni tylko do 5 października 2017 roku. Po tym terminie wszystkie karnety, które nie zostaną zwrócone, nadal będą aktywne i będzie można z nich korzystać. Od tego dnia będą stanowić własność Klienta i nie będzie można ich zwrócić i otrzymać kaucji.

Dodatkowo wydłużyliśmy termin ważności wszystkich karnetów. Od sumy doładowania - termin ważności karnetów będzie obowiązywał w następujących przedziałach czasowych:
1. Doładowanie za 50,00 zł (do wykorzystania 55,00 zł) - ważny 60 dni od daty każdego doładowania;
2. Doładowanie za 100,00 zł (do wykorzystania 120,00 zł) - ważny 90 dni od daty każdego doładowania;
3. Doładowanie za 200,00 zł (do wykorzystania 250,00 zł) - ważny 120 dni od daty każdego doładowania.
Wszystkich posiadaczy kart abonamentowych Pływalni Limanowskiej obowiązuje regulamin korzystania z karnetów dostępny na stronie www.plywalnia.limanowska.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Autor : Agnieszka Piwko
Wyświetleń : 76
Tagi :