WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Turnieju piłki nożnej dla zakładów pracy, firm i instytucji

Czwartek, 10 Sierpień 2017

Starostwo Powiatowe w Limanowej i ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego zapraszają zakłady pracy, firmy i instytucje na Turniej piłki nożnej o PUCHAR STAROSTY LIMANOWSKIEGO, który odbędzie się 25 sierpnia 2017r (piątek) o godz. 16.00 w Limanowej na boisku sportowym "Orlik” przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej przy ulicy Z. Augusta.

Celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej wśród zakładów pracy, firm i instytucji oraz  propagowanie zdrowego stylu życia dla dorosłych.

Czas gry drużyn to 1 x 15 min w tym 5 minut przerwy. Za każde rozegrane spotkanie przyznaje się w zależności od uzyskania wyniku: - 3 pkt za zwycięstwo; - 1 pkt za remis; - 0 pkt za przegraną. Drużyna ma składać się z 5 zawodników, bramkarza i 4 rezerwowych. Turniej zostanie przeprowadzony w jednej kategorii wiekowej tj. 35 + czyli roczniki 1982 i starsi.

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZPN, organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji niniejszego regulaminu.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres MOS PL Limanowa, pod nr tel. 18 533-08-33 lub 660762733.

Autor : Agnieszka Piwko