Miejska Góra nocą, Łopień i Potaczkowa - już w ten weekend

Czwartek, 10 Sierpień 2017

Zapraszamy do akcji ODKRYJ BESKID WYSPOWY, którego partnerem jest Powiat Limanowski.

Miejska Góra

Nocne, wakacyjne spotkanie w jednym z najpiękniejszych miejsc w Limanowej - u stóp Krzyża na Miejskiej Górze umili biesiada turystyczna i polowa msza święta. Wędrówka rozpocznie się w sobotę, 12 sierpnia o godz. 21 spotkaniem na limanowskim rynku, skąd grupa wraz z przewodnikiem wyruszy na Miejską Górę. Możliwe jest wyjście z innych zakątków miasta, tak by zdążyć na godzinę 22.

Wyprawa odbędzie się bez względu na pogodę! Uczestnictwo w cyklu jest bezpłatne, nie wymaga zgłoszenia, wystarczy przyjść na miejsce zbiórki. Każdy uczestnik bierze udział w wędrówkach na własną odpowiedzialność.

Łopień

W ramach akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" zapraszamy od wspólnego wyjścia na Łopień - w najbliższą niedzielę – 13 sierpnia br. Zbiórka wyznaczona jest w Tymbarku przy Urzędzie Miasta o godz. 8.00. Wyjście nastąpi czarnym szlakiem przez Halę Jaworze. Na szczycie zostanie odprawiona msza św., odbędą się konkursy i wspólny poczęstunek. Przewidziano również koncert zespołu „Zośka C-Dur“. Zejście ze szczytu odbędzie się szlakiem zielonym, w kierunku Chyszówek na przełęcz Marszałka Rydza-Śmigłego. Możliwy jest transport uczestników złazu do Tymbarku.

Potaczkowa

W ramach akcji "Odkryj Beskid Wyspowy" zapraszamy do wspólnego wyjścia na górę Potaczkową już 15 sierpnia br. Zbiórkę wyznaczono w parku miejskim w Mszanie Dolnej o godz. 9.00. Wyjście na szczyt nastąpi szlakiem czarnym im. Elfrydy Trybowskiej i Juliana Tolińskiego przez górę Adamczykową. Na szczycie zostanie odprawiona msza św., po której odbędą się konkursy i wspólny poczęstunek. Zejście ze szczytu szlakiem zielonym i czarnym w kierunku Niedźwiedzia.

Więcej informacji:

www.odkryjbeskidwyspowy.pl i www.facebook.com/odkryjbeskidwyspowy