WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej .... zdarzenia z 9 sierpnia 2017 r.

Środa, 09 Sierpień 2017

- o godz. 20:25 w miejscowości Mszana Dolna przy ul. Krakowskiej i Kopernika 19-letni kierujący pojazdem marki VW Polo skręcając w lewo na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo kierującemu VW Sharan. Kierujący trzeźwi. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem.

- o godz. 14:15 w miejscowości Jaworzna, 72-letni kierujący pojazdem marki Opel Corsa w trakcie jazdy zasłabł i stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał z drogi na skarpę i uderzył w drzewo. Kierujący nie doznał obrażeń. Był trzeźwy.

 

- o godz. 9:10 w miejscowości Zamieście, 75-letni kierujący pojazdem marki Dacia włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda Octavia czym doprowadził do zderzenia bocznego pojazdów. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem.

- o godz. 8:00 w miejscowości Mszana Dolna przy ul. Orkana 35-letnia kierują pojazdem marki Skoda nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Fiat Panda. Sprawczyni ukarana mandatem.
 

Autor : oprac. Agnieszka Piwko / źródło: KPP Limanowa
Wyświetleń : 28
Tagi :