WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Polsko-słowacki wyścig rowerowy - 2 etap 23.07

Piątek, 21 Lipiec 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w II etapie polsko-słowackiego wyścigu rowerowego „Euroregion Tatry Tour”. Organizatorami wyścigu są Związek Euroregion "Tatry" w Nowym Targu i Zdruzenie Euroregion Tatry w Kieżmarku, a współorganizatorami Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice oraz Cykliticky Metsky Sportovy Klub Kezmarok. Wyścig będzie się składał z czterech etapów przeprowadzonych w czterech regionach tj. na Podhalu, Spiszu, Orawie i Liptowie. Najlepsi kolarze poszczególnych etapów będą ze sobą rywalizować w piątym finałowym wyścigu, który wyłoni ostatecznych zwycięzców.

Wyścig rowerowy Euroregion Tatry Tour realizowany jest w ramach mikroprojektu pt. "Walory kulturowe i przyrodnicze pogranicza polsko-słowackiego" współfinansowanego przez Unię Eurorepjska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

Autor : Agnieszka Piwko