WIADOMOŚCI - Edukacjawróć do listy wiadomości

96. absolwentów studiów magisterskich i licencjackich otrzymało dyplomy

Czwartek, 13 Lipiec 2017

12 lipca 2017r. 96. absolwentów studiów magisterskich i licencjackich z Ekonomii i Pielęgniarstwa Niepublicznego Centrum Edukacji otrzymało dyplomy ukończenia studiów. W wydarzeniu uczestniczył Jan Puchała Starosta Limanowski.

Absolwentów witał dr Robert Krasowski z Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim z wydziału zamiejscowego w Limanowej. - Wykonujecie państwo bardzo specyficzny zawód - zawód wysokiego zaufania publicznego - mówił dr Robert Krasowski dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych w Limanowej. - Gratuluję tytułu magistra i licencjata Ekonomii i Pielęgniarstwa. Namawiam, nie kończcie proszę na tym etapie swojej edukacji, bo w dzisiejszych czasach nie da się skończyć nauki w momencie otrzymania dyplomu czy certyfikatu, tym bardziej w medycynie, kiedy to nieustannie pojawiają się setki nowości w tej dziedzinie.

Dziewięćdziesięciu sześciu absolwentom studiów magisterskich i licencjackich z Wydziału Ekonomii i Pielęgniarstwa Niepublicznego Centrum Edukacji w Limanowej gratulował także Jan Puchała Starosta Limanowski. - Miło mi, że mogliśmy państwa dzisiaj gościć w budynku Starostwa. Współpraca pomiędzy Wyższą Szkołą Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim a starostwem układa się bardzo pomyślnie - mówił Jan Puchała. - Gratuluję ukończenia studiów wyższych i chcę dodać, że cieszę się, iż dbacie o swój rozwój intelektualny i macie marzenia. Mam nadzieję, że nabyte umiejętności, wykorzystacie w przyszłości w życiu prywatnym i zawodowym. Życzę Państwu dalszych sukcesów oraz wszelkiej pomyślności!

Absolwentom gratulował także Marcin Radzięta dyrektor limanowskiego szpitala, który wspomniał również o aktualnym stanie pracy pielęgniarza i tworzeniu planów współpracy pomiędzy szpitalem a szkołą wyższą.

Autor : Agnieszka Piwko