WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

II BIEG GÓRSKI o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC

Czwartek, 29 Czerwiec 2017

16 lipca 2017r., w niedzielę o godzinie 9.00 wystartuje z parkingu przy hali sportowej w Tymbarku pierwsza grupa zawodników w II Biegu Górskim o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC. Patronat honorowy nad imprezą pełnią Jan Puchała Starosta Limanowski oraz Paweł Ptaszek Wójt Gminy Tymbark.

Któż wie lepiej co dobre dla idealnej kondycji niż trenerzy i członkowie klubu fitness? Dlatego do II Biegu Górskiego o Złotą Paproć dołączą przyjaciele z FitUp Twój Fitness Club, którzy już sprawdzili trasę biegu podczas treningu. Co więcej, klub FitUp przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich zawodników, którzy ukończą Bieg o Złotą Paproć - zniżkę 50 % na miesięczny karnet! To na dobry początek treningów do kolejnej edycji Biegu o Złotą Paproć.

Natomiast o uzupełnianie płynów podczas biegu zadbają Polskie Wody Lecznicze. Na trasie znajdziecie idealny pakiet minerałów w butelkach znakomitej wody Gorczańska Krynica.

Pamiętajcie o limicie zawodników! Już jest ponad stu potwierdzonych uczestników biegu, a im bliżej 16 lipca, tym więcej zapisów. Limit startujących to 300 osób!

Trasa przebiegać będzie po szlakach turystycznych, drogach polnych, kamienistych i asfaltowych. Bieg ma charakter biegu liniowego oraz polega na zaliczeniu Punktów Kontrolnych, o których lokalizacji organizator powiadamia zawodników podczas weryfikacji. Długość trasy tym roku wynosi około 7 km dla 1 okrążenia.

Zapisy KLIKNIJ TUTAJ

Autor : Agnieszka Piwko