WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

KORYO – najlepszym małopolskim klubem

Wtorek, 06 Czerwiec 2017

W Drzonkowie rozegrano turniej Taekwondo Olimpijskiego Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Klub UKS KORYO z Mszany Dolnej reprezentowali: Karolina Szczęsnowska, Maksymilian Śmieszek, Małgorzata Gal, Wiktor Pajdzik, Karolina Raś, Alicja Woźniak i Kamil Chmielowski.

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski zdobyli Karolina Szczęsnowska i Maksymilian Śmieszek; brązowe medale Mistrzostw Polski wywalczyli Wiktor Pajdzik i Małgorzata Gal; V miejsce przypadło  Karolinie Raś; VI -  Alicji Woźniak i Kamilowi Chmielowskiemu.

- UKS KORYO w klasyfikacji generalnej uplasował się na 7 miejscu, co pokazuje, że jesteśmy w czołówce klubów w Polsce oraz w Województwie, zdobywamy najwięcej punktów we współzawodnictwie sportowym. Wszystko to sprawia, że jesteśmy najlepszym klubem w Małopolsce –
podkreśla trener zawodników KORYO.

Wszystkim zawodnikom składamy serdeczne gratulacje za wysokie wyniki sportowe oraz godne reprezentowanie Gminy i Miasta Mszana Dolna oraz Województwa Małopolskiego na zawodach Mistrzowskich.

Autor : Agnieszka Piwko