WIADOMOŚCI - Bezpieczeństwowróć do listy wiadomości

Z kroniki policyjnej .... zdarzenia od 3 do 4 czerwca br.

Poniedziałek, 05 Czerwiec 2017

3.06.2017 (sobota)

O godz. 1:05 w Kasinie Wielkiej policjanci z Mszany Dolnej zatrzymali kierującego pojazdem marki BMW, który nie posiadał prawa jazdy, gdyż wydano decyzję o cofnięciu mu uprawnień do kierowania. O godz. 11:00 w miejscowości Niedźwiedź policjanci zatrzymali kierującego pojazdem marki Rhon. 24-latek posiadał aktualny Sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Sprawa zostanie skierowana do Sądu. O godz. 18:28 w miejscowości Kasinka Mała policjanci zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym typu SAM. 34-latek miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed Sądem.

KOLIZJE:
- o godz. 01:05 w Kasinie Wielkiej, 21-letni kierujący pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w słupek kilometrażowy a następnie w przepust. Kierujący trzeźwy, czynności prowadzi KP w Mszanie Dolnej.
- o godz. 5:50 w miejscowości Podłopień, 81-letni kierujący pojazdem marki Fiat Seicento oślepiony przez słońce uderzył w słupek oznakowania robót drogowych. Kierujący trzeźwy, ukarany mandatem.
- o godz. 11:40 w miejscowości Limanowa, na skrzyżowaniu przy ul. Witosa z Willową, 46-letni kierujący pojazdem marki VW Golf najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Skoda Romster, który następnie uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Skoda Octavia. Sprawca kolizji ukarany mandatem, kierujący byli trzeźwi.
- o godz. 14:10 w miejscowości Młynne, 21-letnia kierująca pojazdem marki Audi A3 najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu marki Audi A4, który następnie uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Kia Ceed. Kierujące w/w pojazdami trzeźwe. Sprawczyni kolizji ukarana mandatem.
- o godz. 18:45 w miejscowości Szczyrzycu, kierujący pojazdem marki VW Passat i kierujący pojazdem marki Mazda w trakcie manewru wymijania doprowadzili do zderzenia bocznego pojazdów. Kierujący trzeźwi, sprawcy ukarani mandatami.


4.06. 2017 (niedziela):

KOLIZJA. O godz. 22:00 w miejscowości Limanowa przy ul. Rynek, 45-letni kierujący pojazdem marki Mitsubishi Colt nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z kierującym pojazdem marki BMW. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany mandatem. 
 

Autor : Agnieszka Piwko
Wyświetleń : 18
Tagi :