WIADOMOŚCI - Inwestycjewróć do listy wiadomości

Podpisano umowę na dostawę sprzętu komputerowego

Wtorek, 30 Maj 2017

Po przeprowadzonym przetargu nieograniczonym pn. „Dostawa sprzętu komputerowego”, w ramach którego wydzielono zadania częściowe, Zarząd Powiatu Limanowskiego w dniu 30 maja 2017 r. udzielił zamówienia na dwa zadania częściowe. W podpisaniu umów udział wzięli Jan Puchała Starosta Limanowski, Agata Zięba Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego oraz Katarzyna Skolarus – Mrózek Kierownik Biura Zamówień Publicznych w Starostwie Powiatowym w Limanowej oraz Paweł Gwóźdź właściciel firmy „FOREX-IT”.

W ramach zadania częściowego nr 1 pn. „Dostawa sprzętu komputerowego oraz urządzeń biurowych na potrzeby Starostwa Powiatowego w Limanowej” zostaną dostarczone komputery stacjonarne, komputer przenośny, zasilacze awaryjne, monitory LCD, dyski twarde, drukarka monochromatyczna oraz urządzenie wielofunkcyjne, z kolei w ramach zadania częściowego nr 2 pn. „Dostawa serwera na potrzeby Starostwa Powiatowego w Limanowej” serwer wirtualizacji, licencje dostępowe do serwera, pamięć RAM do posiadanego serwera, dyski do macierzy.

Wykonawcą, któremu udzielono zamówienia na obydwa zadania częściowe jest firma „FOREX-IT” Paweł Gwóźdź z Nowego Sącza.

Wartość umowy w ramach zadania częściowego nr 1: 55 070,79 zł brutto.
Termin realizacji zamówienia: do 14 dni od daty udzielenia zamówienia.

Wartość zawartej umowy w ramach zadania częściowego nr 2: 55 128,60 zł brutto.
Termin realizacji zamówienia: do 21 dni od daty udzielenia zamówienia.

Autor : Agnieszka Piwko