WIADOMOŚCI - Sportwróć do listy wiadomości

Harnasie Tymbark na turnieju Jerzy Dudek SIEMACHA CUP 2017

Poniedziałek, 29 Maj 2017

„Od marzeń trzeba wystartować” - takimi słowami były bramkarz reprezentacji Polski Jerzy Dudek otworzył turniej, który odbył się 27 maja 2017r na obiektach „Com – Com” Nowa Huta w Krakowie.

Sportowa rywalizacja została zorganizowana przez Stowarzyszenie SIEMACHA prowadzącą Akademie Sportu Progres, która była gospodarzem Turnieju. W roczniku 2004 i młodsi  udział wzięło 8 drużyn: FC Liverpool Schools, Liverpool Fundacji JamiegoCarraghera, AS Progres, Akademia Kolejarz, AP Gołcza, KS Przybyszówka, MOSiR Bochnia i Harnasie Tymbark.

Turniej stał na niezwykle wysokim poziomie sportowym i był okazją do sprawdzenia się naszych zawodników w konfrontacji z angielskimi rówieśnikami. W grupie tymbarska drużyna skapitulowała jedynie z drużyną Liverpool Fundacji JamiegoCarraghera, która zwyciężyła w całym turnieju. Późniejsze zwycięstwo z AS Progres i skromna porażka z FC Liverpool, dały ostatecznie HARNASIOM wysokie 4 miejsce. Chłopcy wspaniale się bawili, korzystając z możliwości spotkania się z rówieśnikami na boisku i poza nim. Podczas sportowej rywalizacji liczyła się przede wszystkim dobra zabawa.

Drużyna Harnasi wystąpiła w składzie: Patryk Sporek, Kamil Śliwa, Wojciech Urbański, Szymon Urbański, Jakub Hybel, Krzysztof Bulanda, Stanisław Hobot, Szczepan Dziadoń, Wojciech Gacal, Wiktor Włodarczyk, Paweł Kołodziej, Kacper Goliński.
 

Autor : Agnieszka Piwko
Wyświetleń : 23
Tagi :